top of page

4 week weight loss Challenge

Public·32 members

Willow Napisy Polskie


Film oryginalny bez polskiej wersji językowej, nie ma napisów i lektora, ale film ten nigdy nie został wydany w Polsce w wersji blu-ray, więc nie ma żadnej fizycznej możliwości kupienia go w jakimkolwiek sklepie na całym świecie w wersji blu-ray z polską wersją językową.
Willow napisy polskieNa pozostałych moich aukcjach dużo innych filmów BLU-RAY I BLU-RAY 3D, które nie zostały u nas w Polsce wydane przez dystrybutora, a także istnieje możliwość sprowadzenia innych hitów w wersji BLU-RAY 3D LUB BLU-RAY 2D z zagranicy i wystawienie takiej samej aukcji na allegro ( lektor polski i napisy )


I tak jest w każdym odcinku, dopóki nie pojawią się napisy końcowe. Co wtedy się dzieje, musicie usłyszeć sami. Dostajemy bowiem próbkę muzyki, która dobrze pasowałaby do czegoś innego niż Willow. Na szczęście każdy odcinek ma na koniec inny motyw muzyczny, więc może w końcu do tego się przyzwyczaję.


W przypadku niektórych seriali i programów napisy lub dźwięk do różnych sezonów pochodzą z różnych źródeł. Czasami napisy lub dźwięk do sezonów, które były w ofercie Netflix przed rokiem 2018, nie są dostępne na wszystkich urządzeniach.


Jeśli napisy do danego tytułu są dostępne w wybranym języku, ale nie wyświetlają się na Twoim urządzeniu, spróbuj odtworzyć ten tytuł na innym urządzeniu. Aplikacja Netflix może nie obsługiwać napisów dla niektórych języków, takich jak arabski, chiński, hebrajski, hindi, japoński, koreański, tajski, rumuński czy wietnamski, na urządzeniach wyprodukowanych przed 2014 rokiem, ale większość nowszych urządzeń obsługuje te języki. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page